Багато автовласників, які купили свою першу машину, розуміють, що термін «сів-поїхав» відразу не спрацює. Здавалося б, все просто: сів в машину, відрегулював сидіння і злегка підкрутив дзеркала, щоб при погляді в них не виникало дискомфорту. Але до цього питання варто поставитися уважніше, адже в іншому випадку можна багато в чому себе обмежити.

 

Правильно налаштоване дзеркало

З правильним налаштуванням дзеркал ви можете збільшити огляд не тільки дороги, але і вашої машини, що дозволить уникнути чимало неприємних або навіть аварійних ситуацій. Особливу увагу слід приділити заднього огляду. Важливо, щоб він був якомога ширше.Щоб налаштувати бокові дзеркала, потрібно сісти в крісло водія, потім нахилити голову трохи вліво. Слідом варто відрегулювати ліве дзеркало таким чином, щоб було добре видно задній бампер, точніше, його лівий край. Аналогічно налаштовюється дзеркало справа. Правильне регулювання дозволяє звести ефект так званої «мертвої зони» до мінімуму, що дозволить чітко бачити, що відбувається за спиною. У нас в країні як і раніше популярно дзеркало заднього виду, яке завжди встановлюється лише всередині авто. Правильно налаштовані дзеркала в сукупності дозволять звести мертвої зони до нуля, в іншому випадку потрібно відрегулювати їх повторно.

Дзеркало заднього виду регулюється кожним водієм під себе. При правильному налаштуванні воно повинно співпасти з центральною частиною заднього скла машіни.Боковие дзеркала дають водієві огляд боків свого автомобіля. Це дуже важливо при оцінці дорожньої обстановки, адже правильне регулювання дзеркал дозволить оцінювати становище інших машин щодо своєї.

Після регулювання дзеркал слід попросити знайомого повільно обійти автомобіль на відстані 2-3 метрів від нього. Налаштування будуть вірними, якщо в міру виконання цього процесу відображення людини при зникненні з бічних дзеркал відразу буде виникати в дзеркалі заднього виду.Не зайвим буде і визначення наявності «мертвої зони». Дані зони з'являються в тих місцях, де ходить людина не буде видно. При цьому міняти положення дзеркал не слід, достатньо злегка нахилитися до керма, змінивши кут огляду, що дозволить зловити необхідний в даний час вид.

І пам'ятайте, що будь-яке коригування положення дзеркал повинна виконуватися тільки у нерухомого автомобіля.Не забувайте про перераховані поради, адже правильно налаштовані дзеркала зроблять їзду комфортніше і зменшать кількість аварійних ситуацій.

А придбати дзеркала на автомобілі Renault ви завжди можете в магазині Avtoday