Автомобільні свічки відіграють ключову роль в роботі двигуна. Мотор троїть, підвищена витрата палива, погано заводиться. Відразу перевіряємо свічки, їх не важко витягти, а за станом можна багато чого довідатися про авто і проблеми в його роботі.

Як часто міняти?

Рекомендований інтервал заміни свічок 20-30 тис. км. Але незважаючи на регламент, варто перевіряти елементи іскроутворення. Якщо на центральному електроді присутній в достатку чорний нагар, свічка пошкоджена або на керамічному елементі присутні кільця жовтого кольору, її пора замінити.

Потрібно стежити за роботою ДВС:

  • Збільшений витрата, обороти плавають
  • Мотор працює не стабільно, троїть, авто в гірку не тягне
  • Часто глухне на холостому ходу, важко запускається

На спеціалізованому СТО свічки можна перевірити не тільки візуально, а й на стенді, спеціалізованим обладнанням.

Вибираємо свічку?

Основні характеристики для підбору:

  • Кількість контактів (1 або 2)
  • Матеріал (іридієві, платинові або хромо-нікелеві)
  • Зазор між електродами

Багато що залежить від двигуна, палива та котушок запалювання. Наприклад на двигун з ГБО потрібно встановлювати свічку з зазором 0,8 мм., Стандартна 1,0 мм. На двигуни з 8 клапанами, де одна котушка, краще двох контактна.

У нашому інтернет-магазині є універсальна свічка бензин / газ для двигунів Рено Логан 1.4, 1.6 8 клапанів. 2 контакту. 7700500168. В автомобілі їх 4 штуки.

Свічка для Рено 1.4, 1.6 8V.

Ідеально для ДВС 1.4, 1.6 16 клапанів підійде - одно контактна свічка. У нас вона представлена ​​як 7700500155.

Так само існує прекрасний аналог по фірмі NGK BKR6E. Японський виробник, найвищу якість

Свічка для Рено 1.4, 1.6 16V.

Крім стандартних моторів Рено Логан другого покоління з'явився D4F 1.2 літра, і свічка до нього 224018760R, вона підійде і на 1,0 двигун. Для заміни знадобиться 3 штуки.

Свічка для Рено Логан 1.2.

Свічки запалювання, не такі дорогі що б на них економити. Вчасно перевіряючи і замінюючи їх можна позбавиться від зайвих проблем.