Однією з найбільш частих поломок покоління Логанів з 2013 року (а саме Renault Logan 2, MCV 2, Sandero 2, Duster) - є несподівана пропажа сигналу який знаходиться на підрульовому перемикачі світла, або відсутність ближнього світла в авто.

Якщо не працює сигнал насамперед треба перевірити подрулевой перемикач.

Перемикач Рено Логан 2

У другого Логана найчастіша поломка, це відрив одного - двох проводів який відповідають за передачу натискання з кнопки на плату. Проблему легко усунути за допомогою паяльника. Але оскільки з'єднання рухливе - то такого ремонту вистачає на строк до 2-х років. Легше замінити всю деталь в зборі, особливо після того як Рено зменшило ціну на цю запчастину (з 150 уе. До 50 уе., приблизно).

Купити можна тут:

Якщо у вас на Логані не працює ближнє світло (причому відразу в двох фарах) і цьому передувала більш жорстка робота перемикача - значить у вас підгоріли контакти на платі підрульового перемикача.

Зрогівші контакти   Обгорівлі контакти

Конструкція електрики Logan 2 проводить весь ланцюг світла через перемикач і через нього протікає досить великий струм (особливо якщо світло модифікований іншими лампами або ксеноном). Виходить ситуація що рухомі контакти нагріваються і плавлять пластик за який вони закріплені. Ремонт даних деталей вже складніше ніж поломка з сигналом. І вистачає його ще на менший час. Тому рекомендуємо замінити вимикач в зборі.

Провести ремонт можна самому витративши близько 10-15 хвилин часу. Для цього знадобиться дві викрутки Torx 20 і 10, або заїхати до нас на СТО.

При покупці перемикача уточнюйте у менеджера де у вас знаходиться кнопка і чи є протитуманні фари.